سوالات متداول

سوال 1 : چگونه به سایت اطمینان کنم؟

پاسخ: این سایت در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی(www.samandehi.ir) وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و هچنین درگاه پرداخت آنلاین پی لاین برای مشتریان فراهم گردیده است .
لازم به ذکر است برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی ارائه مدارک و عقد قرار داد ضروری است و این سایت مراحل مذکور را سپری کرده است.
همچنین برای اطمینان بیشتر مشتریان در صفحه مربوط به هر محصول چند صفحه اول هر جزوه برای دانلود رایگان قرار داده شده تا مشتری از کیفیت جزوه اطمینان حاصل نماید.

 

سوال 2 : آیا جزوات به صورت فایل هستند یا به صورت هارد کپی به درب منزل ارسال می شوند؟

پاسخ: توجه داشته باشید تمام محصولات ارائه شده در این سایت فقط به صورت فایل PDF قابل خرید می باشند و هیچ گونه جزوه ای به صورت هارد کپی به درب منزل شما ارسال نخواهد شد.

 

سوال 3 :نحوه دانلود فایل چگونه هست؟

پاسخ:بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیلی که هنگام سفارش وارد کرده اید ارسال خواهد شد و از این طریق می توانید فایل های خود را دانلود کنید.

 

سوال 4 :از چه کارتهای بانکی می توانم پرداخت کنم؟

پاسخ:توسط کلیه کارتهای بانکی تحت شتاب  که دارای رمز دوم هستند می توانید خرید کنید .

 

سوال 5 : پس از دریافت فایل دانلود شده هنگام خارج کردن فایل از حال فشرده (اکسترکت کردن) با خطای CRC Error مواجه می شوم دلیل آن چیست؟

پاسخ: اصلی ترین دلیل دیده شدن این خطا بد دانلود شدن فایل است. برای رفع این خطا حتما فایل مورد نظر را دوباره دانلود نمایید.

 

سوال 6 : فایل را دانلود کرده و با موفقیت از حالت فشرده خارج نمودم. اکنون برای باز کردن فایل های PDF ، نرم افزار مربوطه پسورد میخواهد آیا باید پسورد خاصی وارد کنم؟

پاسخ: توجه داشته باشید که هیچ یک از جزوات موجود در سایت پسورد ندارند، مشکل اشاره شده معمولا هنگامی به وجود می آید که از نرم اقزارهایی به غیر از Adobe Acrobat Reader یا SumatraPDF برای بازکردن جزوات استفاده می کنید. برای رفع این مشکل برنامه SumatraPDF را از اینجا دریافت کرده و با استفاده از آن فایل جزوات را باز کنید.

 

سوال 7 : هنگام باز کردن فایل PDF توسط برنامه Adobe Acrobat Reader جزوه با خطا موجه می شوم.

پاسخ: همان گونه که در فایل راهنما که در فایل دانلودی نیز موجود است اشاره شده، این مشکل به دلیل قدیمی بودن نسخه Adobe Acrobat Reader به وجود می آید. در صورتی که هنگام باز کردن فایل PDF به خطایی برخوردید لطفا این برنامه کم حجم (3 مگابایت) را دانلود کرده و به راحتی قادر به باز کردن جزوه خواهید بود.

 

سوال 8 : آیا امکان خرید جزوه ها به صورت واریز به حساب وجود دارد؟

پاسخ: به علت صرف وقت زیاد جهت چک کردن پرداخت ها امکان واریز به صورت واریز کارت به کارت یا واریز به حساب وجود ندارد.

در صورتی که سوالی دارید و پاسخ ان را نیافته اید سوال خود را از طریق فرم تماس، با ما در میان بگذارید.